O nas

Nazywam się Robert i od 2015 roku podróżuje wraz z przyjaciółmi. Brzmi jak wyznanie rozpoczynające spotkanie AA i tak trochę jest. Podróżowanie uzależnia i jest to bardzo poważnie uzależnienie, na szczęście pozytywne. Od 2018 rok towarzyszy mi Jarek, który jest najważniejszą osobą na pokładzie UAZa, mechanikiem.

Zapraszam Was do czytania mojego bloga motoryzacyjno-podróżniczego. Dlaczego motoryzacyjno-…? ponieważ najważniejszym elementem mojej podróży jest towarzysząca mi w podróży maszyna. Podróżowałem już różnymi samochodami( mam nadzieje ze w przyszłości nie tylko samochodami) aż spotkałem na drodze moją Buchankę.. czyli UAZa 452 „Buchanka”.

Buchanka to nic innego jak rosyjska nazwa foremkowego bochenka chleba, do którego nadwozie auta jest łudząco podobne.

Dlaczego podróżuje samochodem?

Kiedyś moje życie wyglądało jak życie każdego przeciętnego polaka, praca dom.. w pracy stresy w domu stresy – Nic fajnego. Pewnego dnia przyszedł do mnie mój przyjaciel Paweł i powiedział – „kupujemy poloneza i jedziemy na Zlombol”. I tak właśnie zaczęła się reszta mojego życia.

Podróż autem daje pozwala mi zostawić wszystko za sobą.. oczyszcza głowę, odcina od telefonu, komputera internetu.. daje szanse naładować baterię.

A jaki jest Wasz sposób na oczyszczenie głowy? Jeżeli jeszcze go nie znacie .. wierzę w Was że go znajdziecie.. obecność na tej stronie to dobry początek.. może uda mi się wskazać Wam drogę.